top of page

Gizlilik İlkemiz

Bu gizlilik ilkeleri web sitemizin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler web sitemizin gizlilik ilkelerini ve web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

 

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılır.

 

Çerezlerden (cookie’lerden) size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması gibi konularda yararlanılmaktadır. 18 yaşından küçüklerin web sitemize, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından web sitemiz sorumlu tutulamaz.

 

Sitemizin kayıt formunda, kullanıcılarımız iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, mail adresi... gibi) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgileri kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilir.  İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanarak istenilen tüm durumlarda da kullanılır. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılır. Kullanıcı bilgileriniz gizli tutulup 3. şahıslarla paylaşımı yapılmayacaktır.

bottom of page